Composición

Equipo decanal

  • Decano – José Francisco Montero Reguera
  • Secretario – Miguel Cuevas Alonso
  • Vicedecana de Comunicación, Captación e Diversidade – Inmaculada Anaya Revuelta
  • Vicedecana de Relacións Internacionais – Beatriz Rodríguez Rodríguez
  • Vicedecana de Calidade – María Seijas Montero
  • Vicedecano de Organización Académica – Xosé Soto Andión

Profesorado – Sector A

  • Javier de Agustín Guijarro
  • María Rosa Alonso Alonso
  • Luís Alonso Bacigalupe
  • Alberto Álvarez Lugrís
  • Anxo Angueira Viturro
  • Xosé Bieito Arias Freixedo
  • Inmaculada C. Báez Montero
  • Burghard Baltrusch
  • Robert Neal Baxter
  • Mª del Carmen Becerra Suárez
  • Mª Teresa Bermúdez Montes
  • Ana María Bringas López
  • Jorge Luis Bueno Alonso
  • Manuel Ángel Candelas Colodrón
  • María Teresa Caneda Cabrera
  • Antonio Chas Aguión
  • Helena Cortés Gabaudán
  • María José Corvo Sánchez
  • Xosé Henrique Costas González
  • María Susana Cruces Colado
  • Xosé Manuel Dasilva Fernández
  • Maribel Del Pozo Triviño
  • Óscar Díaz Fouces
  • Luís Domínguez Castro
  • María Jesús Fariña Busto
  • Manuel Santiago Fernández Álvarez
  • Anxo Fernández Ocampo
  • Áurea Fernández Rodríguez
  • Xosé Antonio Fernández Salgado
  • Iolanda Galanes Santos
  • Marta García González
  • José María García-Miguel Gallego
  • Carlos Garrido Rodrigues
  • Xosé María Gómez Clemente
  • Francisco Xavier Gómez Guinovart
  • María Dolores González Álvarez
  • Jesús González Maestro
  • Francisco José Ledo Lemos
  • María Lourdes Lorenzo García
  • Anxo Manuel Lorenzo Suárez
  • Ana Luna Alonso
  • Carmen Luna Sellès
  • Belén Martín Lucas
  • Ana Elina Martínez Insua
  • Patricia Silvia Mascuñán Tolón
  • Joan Miquel Vergés
  • Xoán Manuel Montero Domínguez
  • Silvia Montero Küpper
  • Gonzalo Navaza Blanco
  • Arturo Parada Diéguez
  • Ana María Pereira Rodríguez
  • José Henrique Péres Rodrígues
  • Javier Pérez Guerra María
  • Rosa Pérez Rodríguez
  • María José Quilis Sanz
  • María Esperanza Rama Martínez
  • Fernando Ramallo Fernández
  • Montserrat Ribao Pereira
  • Antonio Rifón Sánchez
  • Virginia T. Ripoll Delebourse
  • Susana Rodríguez Barcia
  • Alexandre Rodríguez Guerra
  • Rosalía Rodríguez Vázquez
  • Xoán Paulo Rodríguez Yáñez
  • Veljka Ruzicka Kenfel
  • Hermes Salceda Rodríguez
  • Mª Elena Sánchez Trigo
  • Elena C. Seoane Posse
  • Amparo Solla González
  • Beatriz Suárez Briones
  • Joaquín Sueiro Justel
  • Martín Urdiales Shaw
  • Liliana Valado Fernández
  • María Teresa Veiga Díaz
  • Nuria Yáñez Bouza
  • José Yuste Frías

Profesorado – Sector B

  • Rebeca Cristina López González
  • Pablo Romero Fresco
  • David Tizón Couto

Estudantado de 1º, 2º e 3º ciclo – Sector C

  • María Bará Louro
  • Cristina Bello Davila
  • Sabela Celia Cabanelas Freijeiro
  • Lara Carrillo Rodríguez
  • Iria Custodio Fabre
  • Vanesa Freire Armada
  • Andrea Gamallo Valladares
  • Francisco Jesús Gómez Carrera
  • Pedro Luis López Morillo
  • Carla Míguez Bóveda
  • Gelsys de la Caridad Morales Nico
  • Marinha Paradelo Veiga
  • Raquel Pereira Romasanta
  • Raúl Manuel Pérez Álvarez
  • Adriana Ribas Giadás
  • María Rubio Llarás
  • Aroa Vázquez Alonso
  • Daniel Veiga López
  • Aicha Villaverde Ríos
  • Alba Zels Garrido

Persoal de Administración e Servizos (PAS) – Sector D

  • María Rosa López González
  • Francisco Manuel Nogueiras Justo
  • María Belén Otero Rey

 

Actas

2020: 14/I | 29/I | 17/II | 18/II
2019: 18/II | 22/II | 12/III | 21/III | 6/V | 7/VI | 4/VII | 23/VII | 10/X | 6/XI | 28/XI | 3/XII | 19/XII
2018: 27/II | 9/VII | 16/VII | 23/X | 19/XII
2017: 30/I | 9/II | 15/II | 1/III | 6/IV | 29/V | 4/VII | 18/VII | 18/X | 14/XII
2016: 4/III | 16/III | 7/IV | 3/VI | 5/VII | 15/VII | 28/VII | 28/X | 19/XII
2015: 24/XI | 15/XII